• Wybory samorządu szkolnego

• 21 września 2023 roku wybieraliśmy członków nowego Szkonego Samorządu Uczniowskiego. Kandydatami byli uczniowie z klas IV - VII. Społeczność szkolna wybrała swoich przedstawicieli, którzy będą działać w imieniu wszystkich kolegów i koleżanek.

Samorząd uczniowski na na rok szkolny 2023/2024 wygląda następująco:

Przewodniczący: Karina Mika - klasa VII

Zastępca przewodniczącego: Ksawery Wilk - klasa Va

Sekretarz: Alan Strojek - klasa VI

Członkowie SU: Olaf Adamczyk - klasa Vb, Oskar Krzemień - klasa Vb, Bartosz Kawalec - klasa IV.

Nowemu Samorządowi Uczniowskiemu życzymy owocnej pracy i satysfakcji z podjętej inicjatywy.

• WITAJ SZKOŁO !!!

• Po nieco dłuższych wakacjach 4.09.2023 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.

Pani Dyrektor mgr Dorota Szopa serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców i grono pedagogiczne.

Szczególnie ciepło witamy w murach naszej szkoły uczniów zerówki oraz klasy 1. Życzymy im powodzenia, wytrwałości i zapału w zdobywaniu wiedzy.

Grono pedagogiczne zasiliła również mgr Marlena Tomczyk - Rojek, która będzie w zastępstwie pełniła funkcję wychowawcy klasy II.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy wspaniałego i pełnego pozytywnych chwil roku szkolnego 2023/2024.

Do dzieła :)