• Koszt obiadów za miesiąc czerwiec

• Koszt obiadów za miesiąc czerwiec wynosi:

Klasy 0-3 13 dni* 7 zł= 91 zł

Klasy 4-8 14 dni * 7 zł= 98 zł

Płatne do 30 maja (poniedziałek).

Prosimy o wyliczone pieniądze.

• Wyjazd do ZOO klasy V i VI

• Uczniowie klas piątych i szóstych wybrali się w dniu 6 maja na wycieczkę do zoo w Krakowie. Pogoda dopisała, dzięki czemu udało się obejrzeć wszystko to, co zostało zaplanowane. Szczególną radość sprawiło bliskie spotkanie z pawiem, który specjalnie dla nas rozłożył swój piękny ogon. Byliśmy świadkami karmienia słoni i udało nam się pozdrowić żyrafy. Uczniowie cieszyli się, że mogli zobaczyć na żywo gatunki zwierząt, które wcześniej widzieli tylko na fotografiach lub filmach. Spacer po ogrodzie zoologicznym umiliły nam pięknie śpiewające ptaki pośród licznych zielonych drzew i krzewów.

• Praca konkursowa klasy VII "Filtrujemy dla Bałtyku i jego mieszkańców".

• Uczniowie klas 7 zbudowali kreatywną rzeźbę z plastikowych butelek. Dzieło wykonane zostało na potrzeby konkursu organizowanego przez firmę Brita pod hasłem "filtrujemy dla Bałtyku i jego mieszkańców". Nasza rzeźba ma promować segregację odpadów. Foka Brita zachęca do wrzucania plastikowych śmieci do specjalnych, żółtych, pojemników. Dzięki temu odpady będą poddawane recyklingowi i nie będą zagrażać mieszkańcom Bałtyku. Z niecierpliwością czekamy na wyniki konkursu.

• Dni otwarte

• Klasa VIII uczestniczyła w dniach otwartych organizowanych przez Zespół Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowiach Małych.

• Wyniki konkursu "Energia z natury"

• Karolina Żabicka i Szymon Szymacha z klasy VII zajęli 1 miejsce w konkursie wiedzy o odnawialnych źródłach energii "Energia z natury" organizowanym przez Zespół Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych. Do konkursu przygotowała uczniów mgr Urszula Korfel.

Gratulacje :)