• Konkursy, projekty

• odLOTTOwa jazda

• Kochani, za nami już odLOTTOwa jazda

drużyny Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Koniuszy z Fundacją LOTTO.

Mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wspólna akcja. Przed nami jeszcze na pewno wiele fajnych projektów. Jesteśmy wdzięczni za to, co  Państwo dla nas zrobili i serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, tak wiele treningów i serca. Ilość kilometrów- ponad 830 000- dała nam w efekcie 5 miejsce
            i 40 000 zł. Za te pieniądze powstanie szkolne mobline miasteczko rowerowe.  Akcja trwała od 15 lipca do 15 września 2018 r. Wzięło w niej udział, czyli jeździło w naszej drużynie, prawie 500 osób z całej Polski. Wiele z nich to potaci znane w kolarskim świecie, nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Przyłączyli ię do nas i pozwolili nam cieszyć się ze zwycięstwa. Bo zdajemy sobie sprawę, że bez nich zwyciętwo małej szkoły z Małopolski nie byłoby możliwe.

Koordynator projektu Marzanna Kowalska